Poczuj Smak |

przepisy | porady| ciekawostki | pokochaj gotowanie

Kilka słów o mnie…

Od niedawna, ale za to bardzo owocnie, poszukuję jak najlepszych składników do moich potraw.

Bardzo lubię eksperymenty i nigdy nie mówię, że coś jest "niedobre" jeśli nawet tego nie spróbowałam.

Zawsze starałam się wybierać tylko takie przepisy, których składniki mi odpowiadają choć nie ukrywam często dodaje coś jeszcze od siebie. Zalecam to każdemu uwielbiającemu gotowanie. Potrawy wtedy zyskują odrobinę oryginalności i wyjątkowości.

Uwielbiam wyrazisty smak i cudowny aromat gotowych dań. Wystrzegam się pół prefabrykatów. Choć czasem dodaje do smaku kostkę bulionową… w celu tylko wydobycia smaku.

Niestety jako "pracująca kobieta" nie mam tyle czasu na tworzenie ile bym chciała. Staram się jednak żeby w mojej diecie nie brakowało ryb, mięsa i świeżych warzyw i owoców.

Mam słabość do słodkości… uwielbiam ciastka, rogaliki i różnego rodzaju desery czy koktajle. Uwielbiam gdy w domu unosi się zapach świeżo przygotowanych smakołyków. Mam wspaniałego męża, którego zawsze raczę moimi wypiekami. To dla niego nauczyłam się już tak wiele i cały czas staram się udoskonalać.

Mam nadzieję, ze moje eksperymenty w kuchni zainspirują wielu do tworzenia własnych oryginalnych potraw oraz liczę, ze dzięki temu zdobędą ogromne uznanie wśród znajomych, rodziny i przyjaciół.

Życzę wszystkim smacznego życia!

 

Ania Strózyńska